<

Sanova

Daha yeşil bir dünya...

Firmamız tarafından üretilen ergonomik ve çok fonksiyonlu ofis koltukları, 41 yıllık tecrübe ile ileri teknolojiler kullanılarak, ülkemizde bir ilk olarak üretilmeye başlamıştır. Yüksek kalite standartlarına uygun, çok fonksiyonlu ürünlerimiz, entegre tesislerimizde üretilip, uzman kadromuzun sürekli zenginleştirdiği tasarım ve ar-ge çalışmalarıyla şekillenerek değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

SANOVA Tasarım Ekibi, ofislerde maksimum verimliliği, konforu ve iş hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen detay çözümleriyle ve insan sağlığına, çevreye karşı duyarlı olma anlayışıyla, uzun ömürlü ürünler tasarlamaktadır.

Ekoloji kavramları, estetik, ergonomi ve işlevselliğin ön planda tutulduğu, çevreci materyallerin kullanıldığı ürünler, kişiye özel kullanım kolaylıkları ile göze çarpar. Farklı boy ve vücut yapısındaki her insanın rahatlıkla kullanabileceği ürünler, uzun süreli kullanımlardan kaynaklanan sırt ve bel ağrılarının oluşmasını minimize eder. Çalışırken tüm vücut hareketlerine ve ölçülerine uyum sağlayarak performansınızı artırır. Zengin renk seçenekleri ile ofislerinizdeki şıklığa ve konfora değer katar.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp değerlendirerek zamanında üretim yapmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.

  • Kalite yönetim sisteminin şartlarına uymak ve sistemin etkinliğini sürekli iyileştirmek.

  • İnsan sağlığına ve çevreye karşı saygılı olmak.

  • Gelişen teknoloji ile üretimde dünya standartlarını takip etmek. 

  • Üretim ve hizmet kalitemizin sürekliliğini sağlamak ve uluslar arası rekabet edebilecek seviyede tutmak.

  • Her aşamada ve düzeyde çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak ve nitelikli insan kaynağına yatırım yapmak taahhüdümüzdür.